مرجع فایلها و تحقیقات دانشجویی و دانش آموزی

محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

توجه : هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

تحقیق درباره سينه نرم قادر است كمك كند به تشخيص دادن سرطان 11 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 18

 

سينه نرم قادر است كمك كند به تشخيص دادن سرطان .

 

اخبار قانون گذار

زندگي سالم

IMO تغييرات سازندهي به NIH توصيه مي‌كند.

كادميوم ممكن است احتمال سرطان را افزايش دهد.

انجمن در رفع كردن اختلافات در مسائل پزشكي قانون وضع مي كند .

پژوهشگران پيدا كرده اند كليدي راجع به چگونگي شيوع سرطان .

تعلل مجلس سنا رسيدگي مي شود از منشاء لايحه قانوني .

هپارين ممكن است بيشتر موثر باشد براي بيماران سرطان بوسيله لخته شدن خون

Pharma دسترسي به تصويب نامه را در جايگاه تصويب شده به بازار عرضه مي‌كند.

ميزان مرگ و مير سرطان اروپايي رو به كاهش است .

سرطان سينه

مطالعه ي كمك كردن ماماگرافي براي زنان مسن

مطابق با گزارش مركز سرطان Fox chase در پنسيلوانيا ، ماماگرافي در زنان چهل ساله و مسن‌تر ، سرطان سينه را در مرحله زودتري نمايان مي سازد و يك محدوده انتخاب درمان وسيع تري را اجازه مي دهد . در گزارش منتشر شده است زنان چهل ساله و مسن تر در سه گروه ظاهر شده اند :

1)192 زن كه ماماگرافي قبلي راتحّمل نكردند ؛

2)695 زن كه به ماماگرافي كمتر از يك بار در سال مراجعه كرده اند ؛

3)704 زن كه يك بار در سال و يا به دفعات بيشتر به ماماگرافي مراجعه كرده اند .

كمترين احتمال براي تشخيص سرطان سينه در مرحله زودتر در زنان گروه 1 وجود داشته است و جراحي (برداشتن سينه ) براي بيشتر زنان در گروه 1 سفارش شده . تكرار بيشتر ماماگرافي ارتباط داشته بود با پايين آوردن احتمال در پيشرفته شدن غده و تكرار كمتر اندازه غده را افزايش مي‌دهد. جراحت غده در گروه 1 نسبت به گروه 2 يا بيماران گروه 3 به تناسب بيشتر از دو برابر ، مثبت مي باشد . محققان از اين يافته ها نتيجه گرفتند كه آزمايش ساليانه ماماگرافي در زنان بالاي 40 سال مورد تأييد است .

مطالعات انگليسي ها تأثيرات موثر پرتو درماني را تأييد كرده است .

محققان بواسطه هماهنگي با كميسيون uk در تحقيق سرطان كه در زنان با مجراي carcinoma در موقعيت (DCIS) ، زودتر سرطان سينه ظاهر مي شود . را تأييد كردند . اگر درمان بعد از يك لامپكتومي با پرتو درماني انجام گيرد رويدادن مجدد بيماري كمتر انجام مي گيرد . بطوريكه مطالعات محققان به طور تند و سريع منتشر كرده بود ، 1700 زن كه براي DCIS يك لامپكتومي داشته بودند . بعضي از آنها درمان اضافي نداشته بودند . ديگران هيچكدام پرتو درماني يا tamoxifen يا تركيبي از هر دو را دريافت نكرده بودند . زناني كه پرتو درماني داشتند نسبت به زناني كه اشعه دريافت نكرده بودند 60 درصد خطر كمتري در گرفتن DCIS دوباره در همان سينه داشتند . خطرشان آنها در گرفتن سرطان حمله ور در آن سينه بيشتر از 50 درصد كم شده بود . محققان متوجه شدند كه مطالعات بعد تير نيازمند اين هستند كه آيا همه بيماران DCIS بايد اشعه دريافت كنند و آيا زنان در خطر پايين تر مي تواند بدون آن مجدد برگردد.

ممكن است گياه يائسگي به گسترش سرطان كمك كند .

محققان U.S و كانادايي نشان داده اند كه black cohosh ، گياهي كه بطور عادي در نزد زنان يائسه براي كمك به مرتفع ساختن علائم يائسگي نامطبوع و همچنين بروز ناگهاني حاد آن استفاده مي شده است ، در حقيقت ممكن است باعث شيوع سرطان احتمالي زيادتري شود . اين مي توانست خطرناك باشد مخصوصاً براي زناني كه نمي دانستند كه سرطان سينه دارند . محققان كشف كرده اند كه black cohosh ، براي موشهاي ماده چنانچه مستعد


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,500 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
39_1036843_6567.zip15.1k